V petek, 9. 2. 2018 in v soboto, 10. 2. 2018, bomo na šoli organizirali informativna dneva za predstavitev programov, ki jih izvajamo na šoli:

• Srednje poklicno izobraževanje: Trgovec
  • Srednje strokovno izobraževanje: Aranžerski tehnik
  • Poklicno tehniško izobraževanje: Ekonomski tehnik

Predstavitev programov bo potekala v petek ob 9. in 15. uri, v soboto pa ob 9. uri.

Nekaj informacij o programu TRGOVEC, poklic prodajalec / prodajalka, si lahko ogledate na naslednjih povezavah:
Spoznavamo poklice: trgovec skozi čas in danes
Nove poslovne priložnosti tudi za prodajalce
Preverite, ali bi lahko bili dober in uspešen prodajalec!

Program Trgovec omogoča dijakom, da razvijajo svoje sposobnosti in spretnosti za kakovostno strokovno delo, ter se pripravijo za poklicno kariero v trgovini. Pridobijo si spretnosti komuniciranja, organiziranja lastnega dela in uspešnega reševanja problemov. Poklic Prodajalec omogoča visoko zaposljivost. Več informacij o programu si lahko ogledate na spletni strani Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport – Trgovec.

Nekaj informacij o programu Aranžerski tehnik lahko pridobite z ogledom filma, ki so ga posneli dijaki naše šole. 31. 1. 2018 je bil v reviji Jana objavljen članek, ki je nastal na podlagi pogovora z našo učiteljico praktičnih predmetov Andrejo Peteros v programu Aranžerski tehnik. Prav tako ga lahko zasledite na portalu govori.se.

Predstavitveni film dijakov naše šole

Za iznajdljivost na papirju in življenju, Jana 31. 1. 2018

Program Aranžerski tehnik omogoča dijakom, da povežejo znanja s področja umetnosti, oblikovanja in aranžiranja z znanji podjetništva in trženja. Gre torej za interdisciplinarni program, ki je vsakemu dijaku dobra podlaga za vstop v nadaljevanje šolanja ali na trg dela. Več informacij o programu si lahko ogledate na spletni strani Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport – Aranžerski tehnik.

PTI Ekonomski tehnik

Po končanem izobraževanju po programu Trgovec, lahko dijaki nadaljujejo šolanje po programu PTI Ekonomski tehnik. Program omogoča dijakom, da se oblikujejo v samozavestne, dinamične in podjetne osebe, ki se bodo prilagajale spremembam na delovnem mestu in zahtevam poklicne mobilnosti. Več informacij o programu si lahko ogledate na spletni strani Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport – PTI Ekonomski tehnik.

Priprave na vaš obisk so že v polnem teku. Nekaj utrinkov si lahko ogledate v spodnji galeriji. Vabljeni k obisku!

RAZPORED DEJAVNOSTI PO UČILNICAH:

PROSTOR PETEK DOPOLDNE
PETEK POPOLDNE
SOBOTA DOPOLDNE
KLET
001 Rezervna učilnica za predstavitev Rezervna učilnica za predstavitev Rezervna učilnica za predstavitev
 FITNES Predstavitev ŠVZ Predstavitev ŠVZ Predstavitev ŠVZ
hodnik levo Izložbe aranžerjev-4. letnik Izložbe aranžerjev-4. letnik Izložbe aranžerjev-4. letnik
knjižnica Predstavitev knjižnice Predstavitev knjižnice in
delavnica NEJ
Predstavitev knjižnice
lončarija Predstavitev lončarstva Predstavitev lončarstva