Spoštovani dijaki in dijakinje, cenjeni starši,

posredujemo vam informacijo glede izobraževalnega procesa v prihodnjem tednu s strani Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport.

_______________________

V luči splošne epidemiološke slike v državi, ki se žal slabša tudi na šolskem polju, je ministrica za izobraževanje, znanost in šport, prof. dr. Simona Kustec, v skrbi za zdravje vseh udeleženih v vzgoji in izobraževanju, izdala sklep o začasnem in preventivnem ukrepu poteka vzgojno-izobraževalnega dela v času med 19. in 23. 10. 2020.

Na podlagi izdanega sklepa bo v času med 19. 10. in 23. 10. v srednjih šolah izobraževanje potekalo na daljavo.

_______________________

O natančnejših navodilih vas bomo obvestili preko eAsistenta in spletne strani, ko bomo od MIZŠ in NJIZ dobili natančnejša navodila.

Z željo, da se po počitnicah vidimo na šolskih hodnikih in skupaj v šoli nadaljujemo pouk vas pozdravljam in vam želim veliko zdravja v tem času in navkljub razmeram mirne, optimistične dni. Skupaj nam bo uspelo!

Elizabeta Hernaus Berlec, ravnateljica STrŠ Ljubljana