Konec meseca oktobra 2016 se je na našo šolo po pomoč obrnila Marjana Ogorevc Žgalin, odgovorna urednica revije Maja. V uredništvu revije so načrtovali posebno izdajo revije Maja – Majin božič in so se dogovarjali z gospodinjami, ki bodo pripravile svečane sladice. Za pomoč pri stiliranju sladic so zaprosili naše učitelje strokovnih predmetov v programu Aranžerski tehnik, ki so se z veseljem odzvali.

Pri fotografiranju sladic je sodeloval Rock Finale, ki trenutno na šoli nadomešča odsotno učiteljico. Revija je že v prodaji. Fotografije sladic, pri katerih je sodeloval Rock Finale, pa si lahko ogledate v spodnjih prispevkih. Mogoče vas bodo navdušile do te mere, da jih boste tudi sami poskusili pripraviti.

Dober tek!

Majin božic – darila iz kuhinje

Majin božic – presne sladice