Obveščamo vas, da je stanje prijav po končanem prenosu prijav naslednje:

SPI trgovec: 54 prijav

Vsi kandidati, ki so oddali prijavo, bodo sprejeti, če bodo do 31. 8. 2022 uspešno končali osnovno šolo ali nižje poklicno izobraževanje.

V programu SPI trgovec so še prosta mesta, zato lahko do 20. 5. 2022 prijave oddajo kandidati, ki so neuspešni v 1. letniku srednjih šol in kandidati, ki se zadnje leto izobražujejo v tujini. Možen pa bo tudi vpis v 2. krogu vpisnega postopka.

SSI aranžerski tehnik: 61 prijav

Čeprav je število prijav v program SSI aranžerski tehnik za 5 preseglo število razpisanih mest, vas obveščamo, da vpis v program ne bo omejen. Sprejeti bodo vsi kandidati, ki so do 25. 4. 2022 oddali prijavo in bodo do 31. 8. 2022 uspešno končali osnovno šolo.

Obveščamo vas, da imamo odobren tretji oddelek v programu SSI aranžerski tehnik, kar pomeni, da bodo mesta za vpis v 1. letnik SSI aranžerski tehnik na voljo tudi v drugem krogu vpisnega postopka.

Podrobne informacije o poteku vpisnega postopka bomo kandidatom poslali po elektronski pošti najkasneje do 27. 5. 2022.