Učitelji in govorilne ure

priimek in ime e-naslov razrednik za starše za dijake
dan ura prostor dan ura prostor
Benedik Erika erika.benedik@sts-ljubljana.si četrtek 2. zbornica četrtek 4. 204
Brčan Anton tone.brcan@guest.arnes.si ponedeljek 1. zbornica sreda 4. zbornica
Bregar Leskovšek Jožica jozi.bregar@sts-ljubljana.si 1. Da sreda 6. zbornica ponedeljek 4. 213
Čop Marjanca marjana.cop@sts-ljubljana.si 1. Aa ponedeljek 3. zbornica sreda 4. zbornica
Čebulj Leda leda.cebulj@sts-ljubljana.si ponedeljek 5. zbornica sreda 5. zbornica
mag. Čot Jasna jasna.cot@sts-ljubljana.si sreda 5. 113 sreda 6. 113
Fabjan Maja maja.fabjan@sts-ljubljana.si 3. Ac petek 3. 009 četrtek 3. 009
Florjančič Zupančič Tadeja tadeja.zupancic@sts-ljubljana.si 1. Ca torek 4. zbornica sreda 4. zbornica
Gabrenja Müller Branka branka.gabrenja@sts-ljubljana.si četrtek 4. 214 torek 4. 214
Gruden Igor igor.gruden1@guest.arnes.si ponedeljek 6. zbornica sreda 5. zbornica
mag. Hartman Boris boris.hartmann@sts-ljubljana.si ponedeljek 5. 112 četrtek 4. 112
Hočevar Anica anica.hocevar@sts-ljubljana.si petek 5. 133 petek 6. 133
Horvath Maria Magdolna maria.horvath@sts-ljubljana.si 2. Ac petek 3. 205 četrtek 5. 205
Jenko Vesna vesnajenko3@gmail.com petek 2. zbornica torek 4. zbornica
Jerič Marjan marjan.jeric@sts-ljubljana.si 1. Ac četrtek 5. 103 ponedeljek 6. 103
Kočica Jirek jiri.kocica@sts-ljubljana.si 1. Cb torek 2. 025 torek 2. 025
Konec Nuška nuska.konec@sts-ljubljana.si 4. Cb četrtek 5. 203 petek 4. 203
mag. Korošec Nataša natasa.korosec@sts-ljubljana.si 3. Aa ponedeljek 4. 224 torek 3. 224
Kos Jana jana.kos@sts-ljubljana.si 1.Ab torek 6. zbornica petek 5. zbornica
Kovač Katarina katarina.kovac@ssof.si petek 6. 211 petek 5. 211
Kovačič Gorazd gorazd.kovacic@gmoste.si po dogovoru po dogovoru
Koželj Urbanec Irena kozelj.irena@sts-ljubljana.si 3. Ca ponedeljek 4. 123 torek 4. 123
Majerle Mojca majerle@sts-ljubljana.si 2. Aa torek 3. zbornica sreda 6. zbornica
Medved Alenka alenka.medved@sts-ljubljana.si 2. Ca torek 4. 225 četrtek 4. 225
Mikuž Janja janja.mikuz@sts-ljubljana.si 2. Da ponedeljek 5. 226 petek 4. 226
Obradović Suzana suzana.obradovic@sts-ljubljana.si 2. Ab ponedeljek 5. zbornica sreda 3. zbornica
Pajk Franci franc.pajk@siol.net torek 1. zbornica torek 2. zbornica
Peteros Andreja andreja.peteros@sts-ljubljana.si 4. Ca torek 3. 026 četrtek 4. 026
Pfeifer Buko Stanislava spfeif@sts-ljubljana.si 3. Ab sreda 1. 105 ponedeljek 6. 105
Prašnikar Monika monikaprasnikarm@gmail.com ponedeljek 5. zbornica torek 5. zbornica
Ratkajec Weingerl Nives nives.ratkajec@sts-ljubljana.si četrtek 5. 028 četrtek 4. 028
Rojc Nevenka nevenka.rojc@sts-ljubljana.si četrtek 5. zbornica ponedeljek 4. 018
Rožman Zdenko zdenko.rozman@sts-ljubljana.si  petek 3, zbornica četrtek 3. zbornica
Sajovic Ksenija ksenja.sajovic@sts-ljubljana.si torek 5. 114 sreda 3. 114
Smole Mateja mateja28082@gmail.com četrtek 6. zbornica petek 6. zbornica
Sulič Jelena jelena.sulic@sts-ljubljana.si sreda 5. zbornica ponedeljek 6. 106
Svoljšak Rojko Vida vida.rojko@sts-ljubljana.si torek 6. 123 torek 5. 123
Tovornik Martina martina.tovornik@sts-ljubljana.si 3. Cb ponedeljek 5. 218 ponedeljek 3. 218
Velkovrh Slunečko Mojca mojca.velkovrh.slunecko@sts-ljubljana.si torek 2. 006 ponedeljek 4. 006
Žižek Trojer Irena irena.trojer@sts-ljubljana.si 2. Cb sreda 3. 216 torek 6. 216

URNIK ZVONJENJA

 

posodobljeno 4. 3. 2019

(Skupno 1,297 obiskov, današnjih obiskov 2)