Učbeniki in učbeniški sklad

UČBENIKI

Za naročilo učbenikov lahko uporabite seznam na spletni strani podjetja Kopija nova.

UČBENIŠKI SKLAD

Učbeniški sklad je na voljo za dijake zaključnih letnikov, ki šolanje zaključujejo s poklicno maturo. Dijaki si lahko izposodijo komplet učbenikov za pripravo na poklicno maturo.

Na spodnjih povezavah si lahko ogledate in natisnete obvestilo staršem in naročilnico za izposojo učbenikov v šolskem letu 2023/24. Izpolnjeno naročilnico je potrebno oddati v knjižnici. Za izposojo se zaračuna izposojevalnina, ki znaša 1/3 maloprodajne cene novih učbenikov. Na podlagi oddane naročilnice boste prejeli položnico za plačilo izposojevalnine. Dijaki si bodo lahko izposodili komplet učbenikov s predložitvijo potrdila o plačilu in osebnim dokumentom s sliko. Izposoja bo možna v mesecu septembru 2023.

Ob izteku šolskega leta morajo dijaki učbenike vrniti šoli. Če bo učbenik poškodovan ali ga ne boste vrnili, boste morali zanj plačati odškodnino v višini sorazmernega deleža nabavne cene učbenika.

Interesenti izpolnjeno naročilnico oddajte najkasneje do 24. 6. 2023.

(Skupno 4.694 obiskov, današnjih obiskov 1)